icon live chat is open icon live chat is closed
Замовити зараз
Корзина
Разом
0

Гіперлордоз шиї

Прогин шийного відділу хребта понад 40 градусів, при якому шия висунута вперед, низько посаджена чи зміщена вбік. У людини з гіперлордозом шиї часто спостерігаються запаморочення та головний біль.

Рекомендації після діагностики

1. Правильна постава

При сильно вираженому шийному вигині намагайся звести лопатки і розправити плечі, витягаючи шию так, щоб вуха були на рівні плечей. Це і є правильна постава при шийному гіперлордозі.

2. Вправи

  •  Розкриття грудної клітки та розворот плечей

Встань прямо і заведи руки за спину. Відведи плечі назад, наскільки це можливо, залишайся в цьому положенні 20-30 секунд. Повтори вправу три-п’ять разів.

  • Нахили до плеча

Руки заведи за спину, лівою рукою візьми себе за правий лікоть. Потягни головою до правого плеча, при цьому погляд має бути спрямований угору. Повернися у вихідне положення та повтори вправу для іншої руки. Повтори три-п’ять разів.

  • Повороти біля стіни

Стань обличчям до стіни, підніми руки на рівень плечей, обіпрись руками об стіну. Не відривай руки і постарайся розгорнути корпус вліво, потім повернися в початкове положення та потім праворуч. Вправу можна виконувати на гімнастичному диску, що обертається.

3. ЛФК

Якщо наведені вище вправи ти можеш виконувати самостійно вдома, то комплекс лікувальної фізкультури (ЛФК) при гіперлордозі шиї краще підбирати разом із фахівцемфізіотерапевтом. ЛФК повертає рухливість хребта, позбавляє відчуття тяжкості в шиї та плечах.

Комплекси лікувальної фізкультури можна знайти в інтернеті, якщо ти впевнений, що зможеш виконувати всі вправи правильно.

4. Масаж та мануальна терапія

Варто спробувати для того, щоб скоригувати кут вигину, покращити або нормалізувати кровообіг головного мозку, зменшити біль, зміцнити м’язи шиї, відновити їхню гнучкість.

5. Плавання

Плавання дозволяє задіяти всі групи м’язів, у тому числі шийні, при цьому навантаження рівномірно розподіляється на все тіло,. Якщо ти регулярно відвідуватимеш басейн, займатимешся ЛФК і пройдеш курс масажу — ситуація з шийним гіперлордозом обов’язково покращиться.

6. Харчування

Більше належить до профілактичних методів. Щоб запобігти прогресуванню твого стану, регулярно споживай молочні продукти, рибу, м’ясо, яйця, зелень, горіхи та ягоди.

7. Правильна організація робочого місця

Щоб не поглиблювати проблему, стіл та стілець мають бути зручними. Комп’ютер (ноутбук) повинен стояти таким чином, щоб твій погляд був спрямований прямо, а не вниз або вгору.

8. Спальне місце

Бажано спати на ортопедичному матраці на низькій подушці.

 

Будь здоров!

 

Shopping Cart
0